O firmie

Wpisem do ewidencji gospodarczej po numerem 74549/T w dniu 1.06.1994 Zakład Inżynierii Miejskiej ANBUD rozpoczął swoją działalność. Już od początku istnienia wiodącą działalnością była inżynieria miejska polegająca na budowie nowych sieci wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.

Przez 10 lat tj. do 2004 roku świadczone były również na rzecz MPWiK Wrocław Sp. z o. o usługi w zakresie usuwania awarii na sieciach wodociągowych i kanalizacji sanitarnej. Czyszczenia hydrodynamiczne, przeciski pneumatyczne, budowa przyłączy wod-kan, usuwanie awarii na sieciach wod-kan to uzupełnienie bieżącej działalności w świadczeniu usług.

Od 2002 roku Zakład wprowadził i rozwinął wykonawstwo w zakresie renowacji sieci wod-kan w technologiach bezrozkopowych ścisłego pasowania Swagelining, kruszenia starych rurociągów Crakingu oraz przeciągania nowych rur metodą Reliningu. Realizowane prace na rzecz Zamawiających zawsze wykonywane są terminowo i z należytą starannością z zachowaniem wszelkich wymogów technologicznych.

Zapraszamy do współpracy i tworzenia kolejnych wspólnych sukcesów.
Zarząd i Pracownicy

Na rynku od 1994 roku.